Pre obrovský záujem a množstvo emailov a telefonátov, ktoré mi denne prídu, som sa rozhodol venovať záujemcom, jednotlivcom či skupinám, pravidelne vo forme kurzov a seminárov.

breather-168754 (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čomu sa budeme venovať?

Na seminároch si vysvetlíme teoretické poznatky o Bitcoine, Ethereu a technológii blockchain z technického a ekonomického hľadiska. Získame prehľad o právnej stránke a o príležitostiach, ktoré táto technológia predstavuje pre podnikateľov. Založíme si naše prvé peňaženky a vykonáme naše prvé transakcie. V cene kurzu je aj váš prvý Litecoin alebo Ethereum, ktorý vám do peňaženiek počas kurzu prevediem a s ktorým budeme ďalej spoločne pracovať.

Budeme sa zaoberať registráciou na trhoch s kryptomenami a dôležitosťou bezpečnosti. Vysvetlíme si základy obchodovania s kryptomenami a rôzne metódy pri dlhodobých investíciách. Nezabudneme ani na tému ICO a ako rozoznať podvod od úspešného projektu, ktorý nám naozaj dokáže zhodnotiť našu investíciu.

Po absolvovaní kurzu ste automaticky členom uzavretej skupiny ľudí, investorov a nadšencov ako ste vy, kde k dispozícii budú aj uzavreté komunikačné kanály s aktualitami ohľadom investicií a noviniek v tejto oblasti.

Čoskoro zverejním osnovy a tematické okruhy jednotlivých kurzov.

Kontaktný formulár nižšie využite pre predbežné, nezáväzné prihlásenie do kurzu a získajte zľavu 30% ako budúci prví absolventi.

Poďme spoločne diskutovať pri káve o budúcnosti peňazí a podnikania.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo

V krátkosti mi popíšte, čo od kurzu očakávate a aké informácie by vás zaujímali